Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного Рикуна Миколи ПанасовичаКолектив КНП «Старосинявський ЦПМСД» з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про раптову передчасну смерть нашого колеги лікаря загальної практики – сімейної медицини Адампільської амбулаторії Рикуна Миколи Панасовича.

Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного Рикуна Миколи ПанасовичаНа 62 році життя перестало битися серце авторитетної людини, досвідченого і висококваліфікованого працівника, мудрої людини і великого життєлюба.

35 років він працював лікарем. Життєвий шлях Рикуна Миколи Панасовича зразок людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми. Вирізнявся міцним характером, творчою ініціативою, сучасним мисленням, здатністю оперативно приймати обґрунтовані рішення. Він постійно спрямовував зусилля колективу на модернізацію стилю їх роботи, удосконалення контролю за збереженням людського життя та здоров’я.

Усі, хто знав Рикуна Миколу Панасовича любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Миколу Панасовича Рикуна назавжди збережеться в наших серцях.