• І. Адміністративно — управлінський відділ:

    • Головний лікар – Ананьєва Надія Олександрівна;

    • Заступник головного лікаря – Стаднік Єва Володимирівна;

    • Головна медична сестра – Козак Руслана Олександрівна

    • Головний бухгалтер – Майданевич Оксана Василівна

ІІ. Допоміжний персонал, у тому числі господарський

    • Бухгалтер – Ковтун Неля Миколаївна;

    • Економіст – Кривіцька Тетяна Василівна;

    • Секретар керівника – Томчук Ірина Юріївна;

    • Водій – Дзюба Валерій Михайлович;

    • Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків – Казмірук Володимир Віталійович;

    • Електрик – Ладижець Валерій Володимирович;

    • Завідувач господарством – Скрипник Микола Євгенійович;

    • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – Ніколаєць Олег Миколайович;

    • Інспектор з кадрів – Томчук Ірина Юріївна;

  • ІІІ. Лікувально — профілактичні підрозділи (амбулаторії, фельшерсько-акушерські пункти, фельдшерські пункти, медичні пункти тимчасового базування):

  1. Старосинявська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини:

    • Березюк Наталія Вікторівна;

    • Вовк Любов Степанівна;

    • Гайдамака Майя Йосипівна;
      Красноступ Наталія Віталіївна;

    • Куцман Ольга Василівна;

    • Марценюк Ольга Олександрівна;

    • Фомова Анжела Сергіївна

    • Реєстратор медичний – Хоменко Людмила Сергіївна;

    • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) – Девлиш Оксана Миколаївна;

    • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) – Штикун Галина Захарівна;

    • Водій – Томчук Віталій Вікторович;

    • Статистик медичний – Томашевська Лілія Володимирівна;

  • Зав. ФП с.Щербані , ФП с.Сьомаки – Швець Світлана Василівна;

  • Зав. ФП с.Бабино , ФП с.Дубова – Конопелько Олена Вадимівна;

  • ФП с.Іванківці;

  • Зав. ФАП с.Паплинці – Петросюк Надія Іванівна;

  • Акушерка ФАП с.Паплинці, МПТБ с.Гончариха – Яцишина Тетяна Олександрівна;

  • Зав. ФП с.Лисанівці – Норик Світлана Василівна;

  • Зав. ФП с.Буглаї , ФП с.Дашківці – Гуцалюк Тетяна Володимирівна;

  • Зав. ФП с.Паньківці – Стасюк Тетяна Володимирівна;

2. Адампільська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини:

    • Джулій Людмила Юріївна;

    • Телендій Алла Володимирівна;

    • Водій – Мельник Микола Іванович;

    • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) – Плотиця Валентина Олександрівна;

  • Зав. ФП с. Перекора – Красільнюк Марія Леонідівна;

  • Зав. ФП с. Цимбалівка – Козлик Сергій Васильович;

  • Зав. ФП с. Мшанець, МПТБ с.Яблунівка – Кухта Оксана Олександрівна;

  • Зав. ФП с. Пишки, МПТБ с.Ожарівка – Голощук Людмила Григорівна;

3. Новосинявська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини:

    • Завальна Зінаїда Василівна;

    • Антохова Світлана Іванівна;

    • Водій – Степаненко Сергій Іванович;

    • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) – Кравчук Василь Анатолійович;

  • Зав. ФП с. Залісся, ФП с. Подоляни – Левчук Оксана Миколаївна;

  • Зав. ФП с. Йосипівка – Григорець Світлана Іванівна;

  • Зав. ФП с. Ілятка , ФП с. Чехи – Зражук Галина Василівна;

4. . Пасічнянська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини:

    • Дубик Алла Василівна;

    • Свередюк Світлана Миколаївна;

    • Марценюк Лариса Дмитрівна;

    • Козак Ірина Олександрівна;

    • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) – Корчевна Наталія Олександрівна;

    • Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків – Шимків Василь Федорович;

  • Зав. ФП с. Гречана – Манченко Тетяна Василівна;

  • Зав. ФП с. Харківці, ФП с.Липки – Ярославський Юрій Вікторович;

  • Зав. ФП с. Мисюрівка – Загоруйко Наталія Володимирівна;

  • ФП с.Івки;

5. Пилявська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Сестра медична загальної практики-сімейної медицини:

    • Баць Надія Григорівна;

    • Бондар Світлана Миколаївна;

    • Водій – Янчук Василь Миколайович;

    • Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків – Сідорук Раїса Степанівна;

    • Молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) – Пастернак Світлана борисівна;

  • Зав. ФП с. Миколаївка – Постернак Любов Вікторівна;

  • Зав. ФП с. Пилявка – Дрозд Люба Григорівна;

  • Зав.ФП с. Карпівці – Ліщишина Галина Дмитрівна;

  • ФП с. Теліженці;

  • ФП с. Уласово- Русанівка.